Themelimi i NOSCI.mk

Themelimi i NOSCI.mk

Ju bëjmë thirrje të gjitha palëve të interesuara të regjistrohen dhe të marrin pjesë në takimin e parë për krijimin e iniciativës kombëtare të shkencës së hapur cloud, e cila do të mbahet online më 15.03.2021.Të gjithë pjesëmarrësit e regjistruar do të pranojnë një link për webinar-in online.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.